Dnia 5 lipca został udostępniony nowy materiał od Adrian Polak Gold Digger. Adrian Polak Gold Digger nawiązuje – tłumacząc dosłownie poszukiwacz złota a tak naprawdę chodzi o tzw. Blachary czy naciągaczki.

Sporo filmów z żartami tzw. prank’i na YouTube się znajduje pod hasłem „Gold Digger” – Gdzie robi się prowokacje. Najpierw próbuje się poderwać kobietę w „normalny sposób” – lecz one nie okazują zainteresowania. Wszystko się zmienia, kiedy pokazuję się że jest się zamożnym. Najczęściej ukazując się w super samochodzie. Najczęściej filmy pochodzą ze U.S.A.

Adrian Polak jak widać zauważył tą modę i właśnie postanowił tak nazwać swoje pierwsze dzieło – „Gold Digger”

Co jest kolejnym zaskoczeniem, jego materiał od razu trafił na portale hip-hopowe jako ciekawostka. Niestety nie doczekał tam się aprobaty. Sam kawałek, jeżeli można go nazywać  hip-hopowym, bardziej przypomina obecny new-school.

Jak nawet piosenka, jak typowe disco-polo wpada w ucho, tak tekst kompletnie nie powala. Refrenu chyba w ogóle nie ma sensu cytować, a fragment z samej zwrotki – macie na zdjęciu.

Cały tekst znajduję się tutaj:

http://www.tekstowo.pl/piosenka,adrian_polak,gold_digger_feat__lil_primy.html

Do Adrian Polak Gold Digger dograł się Lil Primy, który wygląda trochę jak amerykański odpowiednik Adriana Polaka. Nie ma, zbyt dużo przebojów na swoim koncie. Wszystko wskazuje na to że ten kawałek będzie dla niego jego hitem. Ponieważ wynikam oglądalności można jak najbardziej się pochwalić – 800 tyś w 15 dni. Biorąc pod uwagę, że to taki pierwszy wyczyn streamera, jest najbardziej okej. Gorzej z ocenami, 35 tyś w górę i 24 tyś w dół, co wygląda dosyć słabo jak na zapowiadający się hit. Sporo tzw. łapek, poszło w dół w momencie dodania klipu na portale hip-hopowe. Klip został po prostu zweryfikowany przez fanów tej muzyki. Dodatkowo produkcja jest mocno „amerykańska” czyli faceci w rurkach, włosy wystylizowane, kobiety i drogie auta w tle. Tego typu rzeczy nie cieszą się zachwytem w Polsce.

Klip został nagrany w maksymalnie kilka dni, gdzie widać puchar który wygrał Adrian Polak w FAME MMA walcząc z Danielem Magicalem.