Agata, która około 6 miesięcy temu pokazała się w BystrzakTV. Teraz planuje karierę youtuberki!

Agata od BystrzakTV, była na kilku streamach gdzie była uznawana za potencjalną kobietę Bystrzaka. W wystąpiła w kilku live’ach lecz na stałe utkwiła na shotach na YouTube, co niezbyt jej się podoba. Początkowo tajemnicza, miła, ładna i inteligentna kobieta przyciągała widzów. Lecz donejty zaczęły być jak to zwykle bywa na tego typu kanałach – obraźliwe. Zaczęto zaczepki od aparycji Agaty, potem co ona robi z tymi menelami, że jest atencjuszką. Aż po takie które sugerowały że daje się macać samemu królowi lumpów u bystrzaka – Tajfunowi.

Agata, która pracuje jako pielęgniarka zrobiła też sporo dobrego. Poprosiła bystrzaka o zorganizowanie live charytatywny dla chorej osoby. Udało zebrać się kilka tysięcy złotych, tylko dzięki inicjatywie Agaty. Jednak cała jej przygoda zakończyła się wielką awanturą na jednym ze streamerów, gdzie Bystrzak wszedł z nią w kłótnię. Doszło do wyzwisk, wylania piwa na bystrzaka i wyproszeniem Agaty z domu. Tajfun próbował załagodzić konflikt. Agata podkreśliła niejednokrotnie że nigdy nie brała żadnych pieniędzy za udział w streamie.

Agata od BystrzakTV, jednak nie daje o sobie zapomnieć i widzimy ją cyklicznie na różnych shotach. Często pojawia się na nowych stremach jako niby osoba która wysyła donejty do Bystrzaka. Sama Agata zaprzecza jakoby to była prawda. Chociaż jest shot ze streamu gdzie Bystrzak obchodził urodziny. I jest to donejt głosowy który do złudzenia przypomina jej głos.

Często zarzuca się Agacie – że jest tzw. Atencjuszką, czyli osobą lubiącą rozgłos na punkcie swojej osoby np. dla sławy czy pieniędzy. Agata jednak twierdzi że sama nie może się odgonić od starych shotów ze słynnego patostreamu które przynoszą  jej popularność.

Jednak ciągle widzimy Agatę u nowych youtuberów na shotach, których zazwyczaj spotyka na omegle czy czat ruletce. Bardzo często porusza temat Bystrzaka i osób które tam przebywały. I jak stwierdziła pragnie otworzyć swój nowy kanał na youtube, gdzie chce wyjaśnić całą prawdę o bystrzaku i tej historii. Potem jak powiedziała zamierza zmienić tematykę kanału.