Bonus BGC FAME MMA – Czy te słowa, idealne ze sobą pasują? Bonus BGC czyli Piotr Witczak, jest to jeden z najsłynniejszych Poznaniaków. Zasłynął wywiadem u Pakola. Prócz jego niewątpliwej charyzmy, także okazał się niesamowitym wojownikiem. Prócz kariery rapera, biznesmena, kochanka jest także bardzo cenionym wojownikiem w Poznaniu.  Ciężko powiedzieć ilu Bonus zawodowych walk ma za sobą. Jak twierdzi walczył w Norwegii i tam miał 18 walk zawodowych i wszystkie wygrał. Niestety jak stwierdzono walki MMA tam są zakazane.

Na naszej scenie walczył z dużo lżejszym przeciwnikiem – i niestety przegrał. Potem przyszedł czas na Wojtek Gole i też niestety Bonusowi się nie udało. Ale nasz dzielny Wojownik Piotr Witczak jak prawdziwy wojownik nie zrażał się porażkami. I w końcu udało mu się wygrać walkę przez nokaut! Pobił swojego przyjaciela z którym nagrał płytę.  Wojtek Gola jako sprawny właściciel i manager FAME MMA, zaprosił swojego starego kolegę – Bonusa na galę. Bonus, zanim podpisał umowę już zdążył wziąć się ostro za treningi.

Bonus BGC FAME MMA – Jak twierdzą eksperci może wiele namieszać.  Można śmiać z Piotra Witczaka. Jego luje ogłuszacze czy ataki „z buły” wydają się zabawne. Lecz trzeba przyznać jedno że obecnie z pośród wszystkich dotychczasowych zawodników FAME MMA ma największe doświadczenie. Kilka razy występował już na ringu, trenuje z przerwami lecz od lat. 

Bonus BGC FAME MMA to także kolejna reklama dla gali. Włodarze KSW już zaczęli się interesować galą FAME. Coraz częściej jest komentowana, nawet wśród byłych zawodników KSW jak np. Różal. Który bardzo dobrze wypowiadał się na temat FAME MMA, ciekawe co teraz powie skoro Bonus BGC będzie jednym z zawodników? Jak wiemy Ci Panowie za sobą nie przepadali. Piotr Witczak wielokrotnie zapraszał na walkę Różala, lecz ten traktował go raczej z przymróżeniem oka. Jak myślicie kto będzie przeciwnikiem Bonusa BGC na FAME MMA 2? My już wiemy. Podpowiemy tylko, że będzie to ktoś – kogo bardzo dobrze znacie!