Bonus BGC słynny już ze swojego specyficznego bycia nie daje o sobie zapomnieć. Bonus BGC wymiotuje – można zapytać znowu? Dajcie nam chwilkę, a Wam już wszystko przypomnimy. Dzisiaj skupimy się na tym w czym faktycznie BONUS BGC jest dobry a mianowicie – zwracacie wszystkiego co mu w jego bębenku leży. 

Jak wiemy BONUS BGC zasłynął w PakolTV, gdzie pakol zaprosił go na lufa pytanie. Zasady są takie że po każdym zadanym pytaniu pije się 50-tkę wódki. Finał wywiadu jest taki, że na samym końcu Bonus BGC wymiotuje. Piotr Witczak jednak jako twardy zawodnik, szybko wstał i dał pokaz freestylu a na koniec zwyzywał właścicielkę baru. 

Początkowo Piotrowi jak twierdził w kolejnych wywiadach, było troszkę głupio za akcje w wywiadzie – lufa pytanie. Lecz stwierdził że nie żałuje tego i w sumie dzięki temu ma FAME. Stosunkowo szybko jednak jego popularność na polskim YouTube zaczęła spadać. Zatem Bonus BGC nie czekał ani chwili i znowu… Bonus BGC wymiotuje – tym razem w Hotelu. Poprowadził wywiad sam ze sobą i zwymiotował podczas niego. 

Po tych wszystkich perypetiach, Bonus BGC twierdzi że pije tylko sporadycznie. Obecnie jak już informowaliśmy Bonus BGC wymiotuje lecz… Po treningu! Nie po wódce! Bonus BGC został zaproszony jako wojownik do FAME MMA, co już nie jest żadną tajemnicą. Obecnie na gali będzie jednym z najbardziej doświadczonych wojowników. Dlatego też Bonus pokazuje jak przygotowuje się pod okiem – Marcina Konika. Który pokazuje w jaki sposób Bonus przeżywa swoje mordercze treningi przed walką. Bonus BGC już kilkukrotnie przed swoimi walkami, pokazywał urywki ze swoich treningów, lecz pierwszy raz są pod okiem innego trenera. A nie jak wcześniej według wizji samego Piotrka Witczaka. Mimo tego że pod względem wizualnym nasz Poznański wojownik staje się coraz większy (w stosunku do jego budowy z przed kilku lat) tak wydaje się że treningi są jego coraz cięższe i lepiej zorganizowane. Z resztą…. Sami zobaczcie!