Boxdel czyli tak naprawdę Michał Baron, jest to youtuber i jednocześnie streamer. Kim jest? Wyobraźcie sobie człowieka w swoim najbliższym gronie. Który z Wami się koleguje a nawet przyjaźni. Rozmawia z Wami, wspiera Was, doradza i to samo dostaje. A potem dwie godziny później wraca do domu i spotyka się z kimś innym i się z Was śmieje, obgaduje i wyzywa. To jest właśnie Boxdel na YouTubie, tylko że działa na szerszą skalę i zarabia przy tym! Notorycznie wrzuca na swój stream jakiś patologiczny filmik, komentuje go wyśmiewając. A potem wrzuca jeszcze jakiś daremny tekst który będzie miał na celu wyłudzenie łapek czy udostępnień w stylu… „Jeżeli uważacie że Zbysiu jest patologiczny, to dajcie łapki w góry abym wiedzial czy naprawdę jest patologiczny”. To jest Boxdel właśnie. A potem dzwoni i chodzi po domach ludzi jak gdyby nic (Przykład u Daniela Magicala). To samo było z Guralem, gdzie był jego wielkim przyjacielem, lecz kiedy on miał problemy, Boxdel jak zwykle go wyśmiał i oczywiście na tym zarobił, żyjąc z kolejnej dramy. 

Ostatnim czasy próbował swoich sztuczek z Robertem Burneiką, gdzie zaprosił go na walkę… Oczywiście na FAME MMA. Robert jednak nie dał się nabrać na tanie chwyty marketingowe Boxdela i powiedział że jak chce dostać go zaprasza ale na SWOJĄ galę. 

Tym razem Boxdel prezentuje swój dom na który jak twierdzi – zarobił. Coraz dziwniejszym zjawiskiem ze prywatne fundacje które „żebrzą” donejty nazywają zarabianiem. To tak jakby bezdomny z dworca PKP który także sobie daje targety dzienne typu „Zbieram na wino”, nazywał to biznesem. A tak właśnie jest w przypadku tego typu streamerów, którzy dają pewne cele na swój stream (krzesło, biurko, remont) i potem sprawdzają wszystko do tego aby wysyłać donejty. A potem wstawiając film z domem rzekomy 1mln złotych i nazywają się biznesmenami. Oczywiście w filmiku jest możliwość zobaczenia kolejnego pomysłu na genialny filmik, czyli zobaczcie Boxdela auto za 50 tyś lajków. Ciekawe za ile wreszcie łapek w górę, pokaże że ma w głowie coś więcej niż 3zł z donejta?