Daniel Magical czyli Daniel Zwierzyński wraz ze swoją matką – Małgorzatą Zwierzyńską w areszcie! Daniel Magical „Tucznik” został aresztowany we wtorek podczas streamu, gdzie chciał wspierać WOŚP. Po tym jak orkiestra świątecznej pomocy odmówiła mu przyjmowania od niego datków. Daniel Magical pod wpływem emocji zaczął obrażać Jerzego Owsiaka. Według informacji, Daniel miał powiedział dobrze że Paweł Adamowicz został dźgnięty nożem. (Przypominamy ostatnia tragedia w Gdańsku).

Daniel Magical dostaje wyrok grzywna i zakaz stremowania na rok czasu wraz ze swoją matką – „Gochą”. Jak wiemy streamy Daniela to potężny ale i jedyny dochód dla całej jego rodziny.

Wiele streamerów już zaczęło komentować to wydarzenie. Pierwszym okazał się – Rafonix. Nikogo chyba to nie zdziwiło. Rafonix skomentował to euforycznie i poparł działanie policji na rzecz Daniela. Nam osobiście przypomina to sytuację z minionego roku. Mianowicie taki sam wyrok też otrzymał Gural (Maciuś). Mimo wyroku zakazu stremowania, udało mu się szybko wrócić do swojej starej branży. Wielu streamerów zaciera ręce, ponieważ teraz będzie walka o wielką publiczność. Która przekłada się na potężne pieniądze.

Większość widowni będzie szukało czegoś podobnego. Zatem czy całość publiki trafi do BystrzakTV? Czy Tajfun w pełni zastąpi Jace? A Siwy Gochę?