Patostreamerzy jak TOPowe programy telewizje, analizują swoje statystyki. Jak nietrudno się domyśleć im większe „show” tym ta oglądalność jest większa. Każdy z nich wypracował sobie inny scenariusz, zdobywania widzów a tym samym – donejtów. Tym razem Daniel Magical pobił widza na kamerach który przyszedł do jego domu. Ale o tym za chwilkę… Przeanalizujmy skąd się biorą takie zachowania? 

Rafatus słynął ze swoich konfliktów z matką, a potem ze swoją kobietą – Marleną. Nadużywanie codziennie alkoholu było na porządku dziennym. Ludzie wchodzili po to aby zobaczyć jak po raz kolejny Rafatus bije się i wyzywa z zapłakaną Marleną.

Kolejnym słynnym kanałem jest BystrzakTV. Gdzie Bystrzak zaprasza swoich sąsiadów na stream, gdzie leję się wódka po całości. Jego główną gwiazdą  jest – Tajfun. Samiec alfa, który swoje specjalne umiejętności wykazuje szczególnie po spożyciu znaczącej ilości alkoholu. 

Lecz Daniel magical pobił ich wszystkich naraz! Daniel Magical pobił swojego widza który został wcześniej zaproszony do ich domu. Rozmawiał z Baobabem i Panią Gosią. Lecz pod wpływem hejtu z donejtów – odpowiedział tym samym. Obrażał wykopki, a potem widzów którzy płacą za donejty. 

Daniel jest w stanie znieść wiele… Obrażanie jego matki, publiczne załatwianie się w domu przed kamerami, bijatyki, kradzieże… Lecz nie obrażanie widzów… Czyli po prostu ich dochodów. 

Wiele osób zauważyło że odkąd Daniel magical bił się na FAME MMA, stał się zwyczajnie agresywny. Szkoda że swoich umiejętności nie był w stanie pokazać w klatce. A zaczął się wyżywać na słabszych od niego. I to pod czujnym okiem kamer w domu. Tym bardziej że chłopak był znacznie lżejszy i był ze swoją dziewczyna, mimo tego Daniel Magical rzucił się na niego i kazał im się „wynieść”. Kolejną sprawą jest, że Baobab który był ciągle przecież z nimi, kompletnie nie reagował. Tylko prawdopodobnie jak to on – napisał do Daniela smsa. Pani Małgorzata – matka Daniela, jak widać kompletnie już się nie orientuje co się dzieje pod jej własnym dachem. 

👋

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]