Fame House – Całkowicie nowy projekt na YouTubie! Mocniejsza, bardziej dopracowana wersja YouTube Shore. Jednocześnie jednoznaczny odłam promujący galę Fame MMA. 


FameHouse to pierwszy tak ogromny i długi projekt na którym będziecie mogli spotkać część Fighterów walczących na 1 edycji FAMEMMA oraz masę innych osób! Zapraszamy do oglądania! Mamy nadzieję, że umilimy Ci czas! 😇🔥

j

Tak komentują projekt, sami autorzy.  W praktyce wyglądać to ma tak: Wynajęty wielki luksusowy dom, a w nim sporo osób które znamy na co dzień ze streamerów, przeróżnych live’ów czy zwyczajnie ze shotów na YouTubie. W projekcie biorą udział m.in. Boxdel wraz Wojtkiem Golą co raczej nie jest zaskoczeniem, gdyż to właśnie oni są organizatorami Gali Fame MMA. Kolejną postacią jest Maksymilian Wiewiór który zadebiutował piękną walką na FAME MMA z 40kg cięższym przeciwnikiem. Kolejnym bohaterem projektu będzie Amadeusz Ferrari którego będziemy mogli zobaczyć na kolejnej edycji walk w octagonie. 

Kolejną niespodzianką niewątpliwie jest Krystian Wilczak – Krycha, dla innych bardziej znano jako Sid z Ex na plaży. Ciekawa i barwna postać która coraz częściej uczestniczy w tego typu projektach, ostatnio biorąc pod uwagę jego popularność zaczyna dorównywać nawet takim postaciom jak Stifler. 

Lord Kruszwil Fame House

Fame House nie mógł by się nazywać domem, jeżeli brakło by tam pieniędzy a tym samym prestiżu. Dlatego też pojawi się tam gościnnie Lord Kruszwil. Mamy nadzieję że chłopaki z Fame House namówią, go na coś gdzie pokaże się wreszcie w mniej prestiżowy sposób niż to zwykle bywa. 

Fame House ma być też projektem przede wszystkim medialnym i popularnym. I to podobno było największym wyzywaniem dla chłopaków. Ponieważ obecnie coraz więcej tego typu projektów widzimy na polskim YouTubie. Nawet Rafonix próbuje czegoś podobnego lecz z okrojonym budżetem.

Dlatego Zarząd Fame House znalazł czarnego konia tych zawodów – mianowicie zaszczycił w projekcie… UWAGA… SAM… Bonus BGC

Bonus BGC spełnił swoje marzenie i po krótkim czasie zapełnił w całości ogród FAME HOUSE i cała publiczność skandowała „BONUS! BONUS! BONUS!” – Podobno wrzuciły wspomnienia z walk zawodowych w Norwegii. 

Kamera Fame House