Dnia 30 czerwca bieżącego roku rusza gala FAME MMA, która ma być odpowiedzią dla ludzi którzy mają konflikt ze sobą i chcą rozwiązać go w sportowy sposób. Gala FAME MMA, ma robić w 80% to co robi KSW sporadycznie tylko po to aby zwiększyć popularność danej gali. Mianowicie zaproszenie jak największej liczby osób które są znane. Pikanterii w FAME MMA dodaję że większość walk to będą zwykłe debiuty amatorów, gdzie niektórzy nawet nie maja nic wspólnego ze sportem.

Walki:

Boxdel VS Guzik

Daniel Magical VS Adrian Polak

Piotr Celej VS Krzysztof Olczak

Marek Wilczak VS Łukasz Lupa

Ambro VS Dawid Ozdoba 

Hubert Korczak VS Krycha

Handke VS ??

Bogas VS Ztrolowany

 

PPV zaczyna się już od 14,99zł co jest znacząco niższą ceną niż przy KSW. Nie wspominając już o samych biletach, które obecnie są w cenie od 50zl do 300zł.

Samo wydarzenie jest mocno medialne, ponieważ sami uczestnicy są mocno rozpoznawalni w swoich kręgach, zwłaszcza YouTube.

Nasze opinie na temat walk wieczoru

Daniel Magical vs Adrian Polak

Daniel Magical jak sam twierdzi że nie ma zbytnio dużych szans na wygraną, lecz liczy na swoją „furię” która podobno pomogła mu ostatnio wygrać z niezwyciężonym Arsenem u niego w domu. Sam większość czasu poświęcił na picie kociołków niż treningi sztuk walki. Adrian Polak już od dobrych kilku lat trenuje na siłowni i sumiennie podchodzi do treningów MMA obecnie. Według LiveShot.pl jest faworytem tej walki.

Boxdel vs Guzik

Boxdel występuje jako współorganizator i zawodnik w jednym. Boxdel już dłuższy okres dba o swoją formę jak i kondycje, ostatnio jego opinia w YouTube została delikatnie nadszarpana ze względu na liczny udział w dramach, gdzie jak twierdzą internauci, wpychał nos w nieswoje sprawy aby zarobić. Guzik dawny przyjaciel Daniela Magicala, zaprzestał nadużywania alkoholu i zrobił spory progres kondycyjny.  Oboje są mocno zdeterminowani do walki, naszym faworytem jest Boxdel ze względu na to że wydaje się aby miał większe doświadczenie jak i był zwyczajnie troszkę cięższy.

 

Generalnie zapowiada się ciekawe widowisko bo poza walkami, będą ciekawe osobistości jako goście: Rafonix, jedna z sióstr Godlewskich, letni chamski podryw, Malik Montana, Medusa, Mahonek, Trybson, Chwytak, Stifler, Brzydal, Pedro, Ptyś a nawet Bystrzak (Podobno ma być także Tajfun który serio obiecuje że tam będzie)

Zapraszamy na galę FAME MMA do Koszalina, my tam na pewno będziemy!