Jak wszystkim wiadomo, dnia 30.06.18 odbyła się gala FAME MMA, która miała na celu zebranie lokalnych celebrytów z YouTube, trenerów z instagrama czy z osób z reality show (Warsaw Shore, Ex na plazy), które miały zawalczyć w klatce jak prawdziwi wojownicy.

Sama gala przebiegła bez awarii w transmisji, co było miło zaskoczeniem. Podsumowanie KSW do dnia dzisiejszego ma spore problemy z PPV, aby transmisje były płynne w najbardziej oczekiwanych walkach.

Kolejnym zaskoczeniem na początku było, iż początkowe walki wcale nie wygrywali faworyci. Lecz końcowy scenariusz był już raczej przewidziany przez typerów (Adrian Polak – Daniel Magical, Boxdel – Guzik)

Retransmisje na youtube zostały zablokowane, lecz były osoby które na żywo komentowały co się dzieje na ekranie. Sporym zaskoczeniem było udostępnienie całej gali przez samych organizatorów zaraz po jej zakończeniu, co także jest całkowicie innym zachowaniem jak mamy to w przypadku włodarzy KSW.

Można spodziewać się, ponieważ i tak sporo osób udostępniało walki po gali FAME MMA. Początkowo włodarzy mówili, że jak ktoś nie może zobaczyć transmisji na live, dzięki PPV będzie mógł ją oglądnąć później (szkoda że nie dodali, że nie trzeba tego PPV kupywać, aby mieć taką możliwość)

Kolejnym zaskoczeniem było, że praktycznie żaden portal typowo sportowy nie pisał o tym wydarzeniu. Nie wiadomo czy dlatego że to nie było dla nich typowe wydarzenie sportowe, czy może zmonopolizowana konkurencja. Podobnie wypowiedział się o tym Marcin „Różal” Różalski który dodał słowa otuchy dla tego wydarzenia, jak wielu twierdzi dlatego że ma na pieńku z włodarzami KSW.

Sama gala jak twierdzą właściciele – Wojtek Gola i Boxdel, jest wielkim sukcesem i lada dzień będziemy mieli kontynuacje. Jak wiemy od dawna KSW, zostało głównie wypromowane właśnie przez takie freak fight’y i to one przyciągały największą publikę – Zatem szykuje się mocna konkurencja!

Posiadamy wstępną listę osób które walczą w FAME MMA 2 i pikantne szczegóły , spodziewajcie się informacji już jutro