Uwaga czy Gural wraca na Youtube?

Wiele filmików i shot’ów bije na alarm – Gural wraca do internetu, już pod koniec tego roku. Wystarczy wpisać na youtube: Gural wraca na YT,a wyszukiwarka zasypuje nas ogromną ilością shot’ów i wypowiedziami youtuberów

Skomentował to między innymi Rafonix wraz ze swoją kobietą – Kingą. Rafonix tym faktem nie był zadowolony delikatnie mówiąc tymże Gural wraca na Youtube. Kinga jednak nie mogła dać wiary w to ze Gural może wrócić jeszcze kiedykolwiek do internetu.

Przypominamy, że Gural przy konflikcie z „wykopkami” został zasypany oskarżeniami o molestowanie i nienawiść w internecie. Wykopki dały ultimatum Guralowi, aby przeprosił za wszystko bądź sprawa pójdzie dalej – lecz ten odmówił. Wszelkie donosy doszły do prokuratury. Od tamtego czasu Gural się ukrywa i unika SocialMedia. Jak wiemy Gural dostał wyrok zakazu publicznych występów w internecie.

Od tamtego czasu, wiele plotek chodzi na ten temat. Nawet poszczególni raperzy wypowiadali się na ten temat, m.in. donGURALesko który po tych informacji, od razu zastrzegł swoją nazwę i nie chce mieć nic wspólnego ze streamerem.

Paluch na pewnym koncercie wspomniał o tym, jak pewni ludzie odnaleźli Gurala. Delikatnie mówiąc nie są jego fanami a on wprowadził się do nieprzyjaznego mu Poznania. Wiedzieli na jakim osiedlu mieszka. Podczas jego streamu, jeździli i trąbili autami i oglądali stream jednocześnie i tak doszli do klatki w której zamieszkuje. Nietrudno już potem było dojść w którym mieszkaniu… Podobno wyrazili swój brak sympatii prosto mu w twarz.

Gural obecnie ciągnie prawdopodobnie ciężki żywot. Jego jedynym źródłem utrzymania był internet. Zarabiał na streamach przez donejty i nic nie wskazuje aby Gural wrócił na YouTube.

Lecz żeby nie było tak bajkowo….

Instagram na którym pojawiała się magiczna wiadomość o powrocie do internetu, prawdopodobnie nie należy do niego. Konto wbiło w kilka dni ponad 3k obserwujących. I tym samym tak szybko ta wiadomość została rozpowszechniona. Wystarczy teraz wpisać jego nazwę kanału, czy imię i nazwisko a po chwili otrzymacie mnóstwo kont. Sporo kont próbuje powtórzyć jakąś intrygę z jego powrotem, aby nabić widzów.

Żeby można było powiedzieć, że Gural wraca na youtube, musiało by się wydarzyć:

  1. Zostać uniewinniony
  2. Skończyć się wyrok
  3. Wyjechać za granicę