Nie jest już żadną nowością że Prezes Rafatus ma nową dziewczynę. Jednak Agnes w przeciwieństwie do Marlenki ma silniejszy charakter. Jest dla wielu widzów bardziej atrakcyjna. Wciąż jest tajemnicą czym tak naprawdę zajmuje się zawodowo. Rafatus który często upokarzał Marlenkę, zamienił się w ofiarę. Agnes notorycznie bije rafatusa, opluwa i wyzywa. Agnes która początkowo miała być wyzwoleniem dla Rafatusa stała się katem. Rafatus już – publicznie oświadczył że kocha Agnes mimo wszystko. Agnes jednak jak sporo ludzi zauważyło, zaczęła mocno korzystać z Rafatusa fame’u. Jej instagram pęka w szwach, odkąd jest z Prezesem Rafatusem. Teraz postanowili założyć wspólne konto na youtubie Rafatus Agnes. Ich konto na donejty, zostały podzielone. Agnes zaczeła dostawać większe wpływy niż sam rafatus! Czy to jest koniec rafatusa, słynnego patostreamera?

Rafatus od kilku miesięcy unikał patostreamerów. I jak twierdzi nie nadużywał alkoholu. Jak twierdzi pracuje w uczciwej pracy i woli to zdecydowanie od zarabianiu na streamach. Co go skłoniło do wzięcia udziału znowu w patologii na livie? Obecnie wiele osób też zauważyło że Rafatusa popularność wzrasta z dnia na dzień. Co przekłada się mocno na względy finansowe.

Dużo osób twierdzi że to zniknięcie Daniela Magicala z internetu. Patostreamy jak widać mają się świetnie. Najlepszym przykładem jest BystrzakTV, który już działa kilka lat. Z tym samym efektem, czyli 1000-4000 tyś złotych za kilkugodzinowy stream. Wiele osób twierdzi że Rafatus Agnes to idealne połączenie na showup. Jak wiemy Rafatus ma już spore doświadczenia na tym portalu. Rafatus po otrzymaniu bana na youtubie, zaćzął tam współpracę. Jak twierdził dostał wtedy specjalne warunki od właściciela portalu. Uprawiał tam „miłość” z Marleną. Dużo osób twierdzi, że to tylko kwestia czasu aż tam wyląduje z Agnes. Na pewno zauważalne jest, że Rafatus wraca do starych nawyków. Wszyscy mieliśmy już nadzieje że zakończył z tym niechlubnym „zawodem”. Jednak jak idzie zauważyć, wciąż ciągnie wilka do lasu.