Rafatus to 24-letni Rafał z Siedlec, jest to patostreamer który chyba najbardziej zasłynął z kontrowersyjnych treści jakie tworzył, a raczej tworzy na swoich coraz to nowszych kanałach YouTube czy też na showupie.

Wielka przemiana

Na początku Rafał Kowalczyk i jego towarzyszka Marlena Gałązka byli zupełnie normalną parą nastolatków ale w jeden rok wszystko się zmieniło. Z początku Rafatus tak jak Daniel „Magical” streamował to jak gra w gry komputerowe, opis jego kanału brzmiał tak:

„Siemano! Z tej strony Rafatus Gaming Youtuber z humorkiem. Zapraszam do stałego odwiedzania kanału zapewniam mnogą dawkę w dobrego humoru, live streamy z przeróżnymi pomysłami i wiele innych ciekawych rzeczy które sprawią że zostaniesz ze mną na dłużej. Zostaw po sobie subskrypcje aby być na bieżąco. ELO”

Kanałów gamingowych jest jednak pod dostatkiem i aby się wybić w tej kategorii trzeba mieć naprawdę dobry pomysł na siebie, jego pomysłem było jednak picie na umór i szokowanie widza bo on przecież najbardziej uwielbia to oglądać jak i komentować. Sam Rafatus nazywa siebie artystą, a to co tworzy uważa za „sztukę nowoczesną, kontrowersyjną”, cały ten „artyzm” trwał rok i kanał zebrał w sumie ponad 3 miliony wyświetleń nim został zamknięty przez YouTube.

Jak feniks z popiołu

Choć kanał youtubera został zamknięty to on się nie podawał, jak sam, wspomniał „nie poddam się jak Hitler w 35-tym”, powiedział również, że przecież on nic złego nie robi, pogodził się z Marlenką oraz przyznał, że wszystkie „dymy” były ustawiane. Jak już wspomniałem na początku tworzył on coraz to nowsze kanały które również były blokowane, aż w końcu postanowił się przenieś na platformę showup.tv gdzie robił coraz to gorsze rzeczy, zdecydowanie gorsze od tego co się działo na YouTubie.

Postać Marlenki

Marlena to dziewczyna Rafała – według źródeł jego była dziewczyna – która transmitowała na żywo razem z nim. Są internauci którzy oskarżają ją o to jak zachowuje się Rafatus czyli, że zachowuje się agresywnie, bije ją i jedyną racjonalną rzeczą jaką powinna zrobić to wyprowadzenie się, jednak nie ma ona gdzie wrócić gdyż wyprowadziła się ona z powodu problemów rodzinnych, więc dziewczyna niejako musi na to wszystko przystawać bo nie chce wracać do domu. Widzowie postanowili pomóc parze tak jak miedzy innymi policja oraz MOPS jednak youtuber powiedział, ze nie potrzebuje niczyjej pomocy i pogroził im prawnikiem.

Powrót króla, królowej… i ktoś jeszcze?

Rafatus jak i Mrlenka wrócili do transmitowania, jednak do nich dołączyła nowa postać – Agnieszka „Agnes”. Była ona ważną osobą dla Rafała podczas jego pobytu w szpitalu psychiatrycznym, często ze sobą rozmawiali co na pewno było dużym wsparciem dla chłopaka w trudnej sytuacji. Ostatnio Agnes często pojawiałą się na jego streamach do momentu gdy został on odurzony i doszło do gwałtu na chłopaku, Rafatus przyznał, że był zastraszany, bity oraz torturowany przez swoją partnerkę i to wszystko na oczach widzów, lecz gdy kamery gasły było jeszcze gorzej, jak mówi sam Rafał „Kiedy się broniłem, biła jeszcze bardziej”

Po tym wszystkim youtuber zrobi kilka sex pokazów na showupie, aktualnie do nagrywania wrócił stary duet Rafatusa i Marlnenki i zapowiada się na to, że na razie tak zostanie.